Loading...

Değerlerimiz

Solen Kablo bünyesinde daima dürüst, güvenilir, sorumlu ve etik değerlere sahip bireyler barındırır. Tüm sosyal, politik ve kültürel değerlere saygılıyız.
Şeffaflığı temel ilkesini yaşam felsefesi haline getirmiş olarak tüm hukuk ve ahlak kuralları çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Solen Kablo daima insan odaklı ve doğa dostu politikalar izlemeyi kendine ilke edinmiş olup tüm paydaşlarına ve partnerlerine saygı duymaktadır. Çalışanlarımızın bireysel gelişimleri için yatırımlar yapan öncü firmalardan olan Solen Kablo aynı zamanda ekibimizde yer alan her bir bireyinin önerilerini
dikkatli bir şekilde değerlendirir.

Çalışma hayatımızda birbirimize ve paydaşlarımıza saygı ve nezaket kuralları içinde davranma vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Daima yenilikleri ve inovasyonları takip etmekte ve bunları meydan okuma olarak görmekteyiz. Çalışanlarımızı bu konuda sürekli desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.

          Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve diğer paydaşlarımızla birlikte güçlü ve başarılı bir ekip olmayı başardık. Birbirimizin ve paydaşlarımızın gelişimlerinin sağlanması konusunda sorumluluk duygusu ile hareket etmekteyiz.

        Solen Kablo müşterileri için doğru ve güvenilir partner olmayı daima
önceleyerek aynı zamanda onlar için katma değerler yaratmış ve verdiği sözleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.